Ewa Boczek

    Ewa Boczek, magister położnictwa, od niemal trzydziestu lat poświęca się pracy w SPZOZ w Lubartowie, głównie na oddziale ginekologiczno-położniczym oraz na trakcie porodowym. Całe jej życie związane jest z Lubartowem, a problemy jego mieszkańców są dla niej szczególnie bliskie i istotne.

    Jest osobą wyjątkowo wrażliwą na krzywdę i cierpienie, nie tylko ludzi, ale również zwierząt. Przez wiele lat aktywnie pomaga bezdomnym zwierzętom, działając jako wolontariuszka w schronisku. Obecnie angażuje się również prywatnie w działania z grupą osób kochających zwierzęta. Jej marzeniem jest stworzenie w Lubartowie miejsc przyjaznych dla naszych czworonożnych przyjaciół, gdzie mogą one swobodnie się wybiegać, nie stwarzając kłopotu dla innych mieszkańców i ich zwierząt.

    Wolny czas Ewa lubi spędzać w domu, czytając, szydełkując lub zajmując się swoimi zwierzętami. Jest osobą pełną empatii i zaangażowania, gotową pomóc zarówno ludziom, jak i zwierzętom w potrzebie. Jej praca i działania w społeczności Lubartowa są nieocenione i inspirujące dla innych.

    Start typing and press Enter to search