1

O nas

W skład Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnota Lubartowska wchodzą kandydaci, którzy wywodzą się z różnych środowisk społecznych, takich jak: przedsiębiorcy, przedstawiciele stowarzyszeń, działacze społeczni, pracownicy sfery budżetowej, osoby z doświadczeniem samorządowym, wieloletni radni.

Jesteśmy komitetem bezpartyjnym powstałym w 2010 roku. Nasz cel to podjęcie działań na rzecz mieszkańców oraz czynny udział w życiu politycznym i gospodarczo-ekonomicznym Lubartowa. Mamy mnóstwo pomysłów skupiających się na prężnym rozwoju tego miasta.

Twórcą i pomysłodawcą naszego ugrupowania był śp. Zbigniew Maciejewicz, zasłużony działacz samorządowy i obrońca wspólnot mieszkaniowych.

Po wyborach w 2010 roku wprowadziliśmy do Rady Miasta Lubartów kilku radnych i zostaliśmy zaproszeni przez PiS do tworzenia koalicji. Na stanowisko zastępcy burmistrza powołano Radosława Szumca, naszego kandydata na burmistrza.

W 2014 roku również braliśmy udział w wyborach, zdobywając 3 mandaty do Rady Miasta. Radosław Szumiec zajął trzecie miejsce w wyścigu na fotel burmistrza i ponownie otrzymał funkcję zastępcy.

Co przyniosą wybory w 2024 roku? Dowiemy się już niedługo. Będziemy wdzięczni za wszystkie Wasze głosy!

Start typing and press Enter to search