Marta Migal

    Wiek: 46 lat | Wykształcenie: wyższe | Praca: Społeczna Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Lubartowie

    Od 2001 r. jestem dyrektorem Społecznej Szkoły Muzycznej I i II st. im. F. Chopina w Lubartowie. Należę do Lubartowskiego Towarzystwa Muzycznego, Lubartowskiego Towarzystwa Regionalnego. Prowadzę zajęcia z literatury muzycznej i historii muzyki na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Lubartowie. Organizuję konkursy dla uczniów szkół muzycznych (m.in Ogólnopolski Konkurs-Festiwal wiedzy o kompozytorach, epokach, stylach itp), audycje muzyczne dla najmłodszych, Ogólnopolski Festiwal Muzyki Kameralnej „Sempre”, a także liczne koncerty i popisy współpracując z lokalnymi instytucjami i organizacjami.

    Mieszkam w Lubartowie od 1983 roku i widzę jak nasze miasto zmienia się, pięknieje i rozwija. Uważam, że jego największym potencjałem są wyjątkowi ludzie, posiadający niezwykłe pasje, wrażliwość i otwartość na drugiego człowieka. Jestem za wspólnym budowaniem, współpracą i działaniem w ramach mądrych kompromisów. Możemy wspólnie wypromować nasze miasto wykorzystując jego barwną historię.

    Cytując słowa J. Piłsudskiego: „Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”.

    Start typing and press Enter to search